Logo PaluZee lang vis

Contact

Neem contact op met PaluZee

Heb je een vraag, opmerking of wil je iets delen over je aquarium, vijver of terrarium? Neem contact op met PaluZee.

Vul het formulier in en wij zullen je zo snel mogelijk een bericht terugsturen.

14 + 4 =

Het bestuur

Dit zijn de bestuursleden van PaluZee.

Serge van Doesum Voorzitter
voorzitter@paluzee.nl
Telefoon: 06-53306521

Vivian Opten Secretaris
secretaris@paluzee.nl
Telefoon: 06-10589839

Pieter de Groot Penningmeester
penningmeester@paluzee.nl
Telefoon: 079-3521465

Jan bakker Bestuurslid
j.bakker@paluzee.nl
Telefoon: 079-3414384

Bart Laurens Bestuurslid
b.laurens@paluzee.nl
Telefoon: 06-54240838

Marlène Reeuwijk Bestuurslid
m.reeuwijk@paluzee.nl
Telefoon: 06-10507759

Ondersteuners

Dit zijn leden die het bestuur ondersteunen en/of vrijwillgers werk verrichten voor de vereniging zoals; het PaluZee winkeltje, het onderhoud van de aquaria in het clubgebouw en het helpen van andere leden.

Willem van Wezel Ondersteuner bestuur
w.v.wezel@paluzee.nl
Telefoon: 06-13631452

Joke Bierman Ondersteuner bestuur
j.bierman@paluzee.nl
06-52322823

Ferry Winter Ondersteuner vereniging
f.winter@paluzee.nl
Telefoon: 06-10724057

Steun Aquariumvereniging PaluZee als vrijwilliger, donateur of sponsor