Laatste nieuws

50-jarig Jubileum van Paluzee bij Omroep West

Het 50-jarig jubilieum van onze vereniging Paluzee is ook bij omroep West niet ongemerkt voorbij gaan.  In het kader van dit jubileum is zijn er opnames gemaakt bij verschillende van onze clubgenoten die enthousiast over hun (onze) aquariumhobby vertellen.
 
Zo vertelt onze voorzitter Serge van Doesem over zijn passie voor goudvissen en dit filmpje vind je hier,
Joke Bierman vertelt hier over de mooie grote en kleine ontdekkingen die er altijd te vinden zijn in haar aquarium en haar liefde voor een vis in het bijzonder:  "Koekiemonster", Het verhaal van Henny Gorissen over het gezelschapsaquarium en de het mooie plaatje in de woonkamer dat zijn aquarium geeft, vind je hier.
 
Het is heel inspirerend om hun verhalen te horen en hun mooie aquariums te zien. 
Vind jij het nu ook leuk om je hobby te delen en met en van elkaar te leren? Kom dan gerust vrijblijvend langs op een van onze verenigingsavonden, (Zie onze agenda.
 
PS.  Rectificatie: Paluzee is een van de grootste Aquariumverenigingen in Nederland en zeker een heel actieve maar de grootste zoals Omroep West schrijft zijn we (nog) niet. ;) 

Log in