Zaterdag 13 maart 2010: Uitslag Districtkeuring
“Heeren van Reeuwijk”, Kolkmanstraat 1-3, 2805 CG Gouda
Komende over de A12, neemt u afslag Gouda. Aan het einde van de afrit slaat u rechtsaf,u rijdt nu langs bedrijventerrein Goudse Poort. Bij het eerste kruispunt gaat u rechtdoor. Bij het volgende kruispunt slaat u linksaf. U rijdt nu langs de spoorlijn en vervolgens langs NS-station Gouda. U gaat vervolgens rechtdoor over de rotonde en direct daarna bij de T-splitsing linksaf. U bevindt zich op de Statensingel. Bij de stoplichten gaat u naar rechtsaf de Willem de Zwijgersingel op. Na ongeveer 500 meter vindt u Heeren van Reeuwijck aan uw linkerhand op de Kolkmanstraat.
Vanuit richting Stolwijk/Haastrecht
Aan het einde van de Provinciale weg gaat u over de brug rechtsaf. U gaat met de bocht mee naar links. U bevindt zich op de Joubertstraat. U volgt deze weg onder het spoor door om vervolgens bij het kruispunt linksaf te slaan. Over de brug gaat u bij het kruispunt rechtdoor, u bevindt zich op de Graaf Florisweg. Na ongeveer 500 meter ziet u aan uw rechterhand het Groene Hart Ziekenhuis. Neem hierna de eerste straat rechts (Jan van Beaumontstraat) en aan het einde van deze straat slaat u rechtsaf de Willem de Zwijgersingel in. Na ongeveer 100 meter vindt u Heeren van Reeuwijck aan uw linkerhand op de Kolkmanstraat.
Vanuit richting Reeuwijk
De Bodegraafsestraatweg brengt u in Gouda. Bij het kruispunt gaat u rechtdoor. Na Sportcomplex Olympia slaat u rechtsaf de Thorbeckelaan in. Vervolgens neemt u de eerste straat links (Johan de Wittlaan), bij het kruispunt slaat u rechtsaf de Willem de Zwijgersingel in. Na ongeveer 200 meter vindt u Heeren van Reeuwijck aan uw rechterhand op de Kolkmanstraat.
Vanuit richting Waddinxveen/Boskoop
U rijdt langs de Gouwe en komt aan in Gouda. Bij de kruising gaat u rechtdoor, u houdt de spoorlijn aan uw rechterhand. Na het NS-station, volgt een rotonde. U gaat rechtdoor en direct daarna bij de T-splitsing linksaf (Statensingel). Bij de stoplichten gaat u naar rechts (Willem de Zwijgersingel). Na ongeveer 500 meter vindt u Heeren van Reeuwijck aan de linkerkant (Kolkmanstraat).
| < Vorige | Volgende > |
|---|